Specjalistyczne żywienie osób chorych i sportowców

O nas

Zajmujemy się profesjonalnym cateringiem osobistym na terenie Poznania i okolic. Jesteśmy zespołem, który chce odmienić najważniejsze części twojego dnia – posiłki. Ważne dla nas jest to, aby potrawy były zdrowe, ale również, żeby wyglądały pięknie. Dlatego staramy się przygotowywać jak najpiękniejsze i najzdrowsze dania.

 
Jako jedyni w Poznaniu przygotowujemy catering w postaci dań restauracyjnych. Wykonujemy go w naszej restauracji, dzięki czemu, masz pewność, że dania będą wykonane profesjonalnie i w odpowiednim do tego miejscu
 
 
Wysoka jakość składników oraz wieloletnie doświadczenie, połączone z nieszablonową ideologią firmy, dotyczącą żywienia, podejścia do klienta oraz świeżości produktów, sprawia że Nasz catering to rozwiązanie dla klientów szukających wyjątkowego podejścia, a także sportowców, nastawionych na osiąganie konkretnych celów.

Mikołaj Lenart

Inspiracje czerpie z bezpośredniego kontaktu z klientami, to oni dodaja mu energii i zapału do codziennych poszukiwań nowych kulinarnych rozwiązań. Jest kucharzem wszechstronnym, jego prace cechuje wyobraźnia i dbałość o detale. Wierzy, ze jedzenie jest wstępem do zmian w życiu. Każdego dnia zaskakuje wiec swoich klientów nowymi i zdrowymi potrawami – a wszystko to z miłości do kuchni!

Emi Waśkowicz

Z sukcesami wykorzystuje regionalne produkty, serwując włoskie i polskie dania. Dobiera składniki, 
o których mało kto wie, że były kiedyś często wykorzystywane na polskich stołach. 
Nieustannie dąży do perfekcji, łącząc kontrowersyjne produkty. 
Jest żywym przykładem na to, jak amatorka może uporem i ciężką pracą osiągnąć sukces.